Jak mohu zaplatit?

3 . 3 . 2011

PLATIT MŮŽETE V ČESKÝCH KORUNÁCH NEBO EURECH.

Platit můžete v hotovosti při osobním odběru. Hotovostní platby jsou však ze zákona omezeny na částku 270 000 Kč na osobu a den. Tento limit neplatí, pokud hotovost složíte osobně na náš účet na pokladně banky.

Platit můžete převodem na náš účet vedený v KB (CZK) nebo na účet vedený u banky Fio (EUR). Po připsání celé částky na náš účet Vám zboží zašleme jako cenné psaní Českou poštou nebo se můžeme domluvit na osobním předání. V případě zaslání balíku Českou poštou, účtujeme poštovné, balné a pojištění v celkové symbolické částce 100,- Kč. Dodací lhůta je dle podmínek České pošty. Za cenné psaní od podání do dodání odpovídá Česká pošta a lze jej ocenit až do výše jednoho miliónu Kč (udaná cena).

Platit můžete také dobírkou. Zboží pak posíláme jako cenné psaní Českou poštou. I v tomto případě účtujeme celkové poštovné ve výši 100,- Kč. Dodací lhůta je dle podmínek České pošty. Za cenné psaní od podání do dodání odpovídá Česká pošta a lze jej ocenit až do výše jednoho miliónu Kč (udaná cena).

Kurz zlata
KONTAKTUJTE NÁS

+420 775 183 770
+420 774 407 172


info@zlateslitky.eu Kontakty

Články z tisku

Všechny články